מובייל פרפרים

זה נכון שסוכות עכשיו ויכול להיות שהייתי צריכה לקרוא לפוסט הזה "קישוט לסוכה" כמו שעשיתי בשנה שעברה. אבל האמת היא שהפרינטבל הזה יכול לשמש להמון דברים. הוא יספק לכם שעה של יצירה כיפית עם הילדים, שבסופה יכול להתקבל כל אחד מהדברים הבאים: מובייל, שרשרת או אפילו קישוט פשוט וקל לקיר. אם אתם קבועים פה בבלוג אתם מכירים את התרגיל, ואם לא אז (קודם כל תרשמו לקבלת עדכונים במייל פה למעלה מצד שמאל) הנה כל ההסברים שלב אחרי שלב. מתחילים מלהוריד את הקובץ למחשב שלכם בלינק הזה: מובייל פרפריםשימו לב – הלינק יהיה זמין ליומיים הקרובים בלבד!

מדפיסים את הקובץ על נייר עבה (בריסטול) בגודל A4 וצובעים בכל סוג של צבע שאתם אוהבים.

שרשרת-פרפרים-לסוכה2

  לנו היום התחשק לצבוע בצבעי פנדה, אבל אני בטוחה שבצבעי עפרון או מים זה יצא אפילו עוד יותר יפה.

שרשרת-פרפרים-לסוכה3

 אחרי שמסיימים את כל הצביעה גוזרים מסביב לכל פרפר ופרח, לפי הקו. עכשיו נזדקק לחוט כלשהו כדי להשחיל את הפרפרים עליו – חוט ניילון, סרט משי, חוט טווין, בקיצור מה שיש לכם בהישג יד. אני השתמשתי בחוט ניילון (חוט דייגים) קשיח ומחט ופשוט תפרתי דרך הנייר בצורה אופקית. (מחדירים את המחט מהצד הצבוע כדי שהחוט יעבור מאחור).

שרשרת-פרפרים-לסוכה1

 הוספנו לפרפרים מחושים ממנקי מקטרות פשוטים שניתן להשיג בכל חנות יצירה. וואלה! יש לנו קישוט חדש לסוכה. בפעם הבאה ננסה גם בגרסה אנכית כדי ליצור מוביילים יפים לחדר. הבטחתי לבנות שהן יוכלו לשלב בהם גם חרוזים.

שרשרת-פרפרים-לסוכהאם תרצו אותם כקישוט לקיר בחדר הילדים (אפשר גם לדלת, לארון, לשידה… הבנתם את הרעיון), תצטרכו לקפל בעדינות כל אחת מהכנפיים של הפרפר מעט כלפי מעלה ולהדביק פס דק של דבק דו צדדי מאחור. על רקע של טפט או קיר צבעוני זה יראה יפה במיוחד! שדרוג קטן במינימום מאמץ. לפני שמדביקים את הפרפר על הקיר, כדאי להחליש את הדבק ע"י הדבקתו על גבי פיסת בד כמה פעמים. זאת כדי שהדבק לא יוריד חתיכה מהקיר כשהקישוט הזה ימאס עליכם… מוזמנים לשלוח לדף הפייסבוק של פיטוטי את הקישוטים שאתם יצרתם לסוכה, בין אם הם מהפרפרים שלנו ובין אם זה קישוט אחר שעשיתם בעצמכם. עוד רעיונות לקישוטי סוכה תוכלו למצוא בבלוג המקסים של חברתי יונית. שיהיה לכם חג שמח וכיפי בסוכה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *