סיפורה של המוזה שכמעט חמקה מפורים

אני יודעת שלמי שמסתכל עליי מהצד זה נראה קל. אני יודעת, כי המון אנשים אמרו לי. אני יודעת, כי כשאני מסתכלת על יוצרות אחרות זה נראה לי נורא קל. כלומר שבטח *להן* זה ממש קל. בטח הרעיונות המעולים שלהן מגיעים תמיד בתזמון הנכון, מדויקים, ברורים ושזופים כאלו. בטח הן אף פעם לא נתקעות חסרות השראה ובלי חשק להתחיל משימה. הן אף פעם לא דוחות דברים! וגם לי תמיד יהיה מי שיגיד: "אז מה הבעיה? תכיני כבר משהו, את עם כל הרעיונות שלך…". אז זהו שהם לא תמיד באים, בטח לא כשמזמינים אותם. אפילו אם עושים להם תזכורת עם התראה צפצפנית בקלנדר של הסמארטפון. לא, זה בכלל לא עובד! אסור להראות נואשים! לא לחשוב עליהם בכלל, לשחרר את כל העניין ואז… רק אז הם יפתיעו.

שבוע לפני פורים וכמעט נואשתי מלמצוא רעיון למוצר חדש שיקבל אותו. מה יש כבר לחדש ולרגש? הרי המציאו כבר הכול. אז וויתרתי לגמרי, התרכזתי במשהו אחר שכבר מזמן רציתי לעשות. שקעתי והתמסרתי וזה זרם. ואז, כמו קסם, דווקא מתוך השחרור והעשייה השונה הבזיק לו רסיס של רעיון. לא כמו של *ההן* ברור, מדויק ושזוף. לא… שלי מתעתע ומשחק מחבואים. משולש מופיע לרגע ונעלם. אחרי כמה ימים הצטרפה אליו אוזן המן. ושוב קרטועים. עד שהגיע בזרם חזק ומהיר שרק דד ליין ולחץ יכול להרים.

הם כמעט לא היו פה אבל הנה בכל זאת הם הגיעו, בדיוק בזמן לפורים! פרינטבלס מתוקים של משלוחי מנות אישיים, קטנים ומשמחים. שלושה עיצובים שונים: משולש שהתחפש לזברה, משולש שביקר בהוואי, ומשולש מסיבה צבעוני ומשמח. אז איך עושים? קלי קלות, כמו תמיד!

Printable Purim Basket 55

מיד לאחר הרכישה מחנות האטסי שלי, מקבלים לינק להורדת הקבצים למחשב. מורידים ושומרים. מדפיסים בבית או בבית הדפוס השכונתי על נייר עבה. אני מוצאת ש-170 גרם עושה את העבודה נאמנה (מה שרוב האנשים מכירים בתור בריסטול). כמובן שככול שהנייר יהיה עבה יותר הוא יניב קופסה חזקה ועמידה יותר.

Printable Purim Basket 13

בעזרת סכין יפנית וסרגל חותכים לפי הקווים המקווקווים. נעזרים במספריים בשביל הפינות הקטנות.

Printable Purim Basket 14

מניחים את הנייר עם הצד המודפס כלפי מעלה ובעזרת סרגל מקפלים לפי הקווים האפורים. הופכים לצד השני ומקפלים שוב. עכשיו נצטרך דבק. אני אוהבת את UHU (אבל אפשר עם כל דבק נייר שקוף או עם דבק דו צדדי). לשונית אחת אחרי השנייה לאט ובדייקנות. משאירים צד אחד פתוח.

Printable Purim Basket 15

גוזרים את התג המצורף. מחוררים חור בעזרת צד אחד של מחורר רגיל (כזה של קלסרים) או אם יש לכם איזה פאנץ' מדליק אפשר להשתמש בו.

Printable Purim Basket 11

עוטפים בסרט ומחברים את התג (אפשר להשחיל על הסרט או להדביק לאחת הפאות של המשולש). ממלאים במה שרוצים: ממתקים, פרסים, וכמובן אוזני המן.

Printable Purim Basket 16

שימו לב שבשל מגבלות גודל הדף (A4), הקופסה המשולשת תתאים רק לאוזני המן קטנות וביתיות לא אלו הענקיות של הסופר. נסו את אוזני ההמן המיתולוגיות של סבתול. מידות הקופסה: רוחב 6 ס"מ ואורך 16.7 ס"מ.

Printable Purim Basket 6

סוגרים את הצד השני. נותנים ומשמחים את מי שאוהבים

6 תגובות על סיפורה של המוזה שכמעט חמקה מפורים

  1. מאת יונית‏:

    מקסים! מקורי! משגע

  2. מאת עמיאל‏:

    לקחתי את הרעיון למשלוח מנות עם ברכות לפורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *