מיתוג ליום העצמאות

בין אם אתם מתכננים לבלות את החג בהופעות תחת שמים מוארים בזיקוקים, למנגל באיזה פארק, לצפות במטס לאורך החוף או לטייל בשבילי ארץ ישראל, אין ספק שביום העצמאות אף אחד לא מתכוון להשאר בבית וכולם יוצאים לחגוג. מי שעוקב אחרי הבלוג, יודע שאני תמיד מחפשת רעיונות כיפים לקישוט או יצירה לחגיגות שכאלו. בזמן האחרון כוכבי הנייר כיכבו (תרתי משמע) כאן בבלוג ובחנות האטסי שלי. אז כמובן שזו הייתה המחשבה הראשונה שלי: פרינטבל של שרשרת כוכבי נייר בצבעי הדגל – כחול ולבן שיוסיפו חן למסיבות יום העצמאות.

star of david printable garland

יש בקובץ לא פחות מאשר עשרה כוכבים בדוגמאות שונות ובשני גדלים. אני מזכירה לכם שאפילו אם הם נראים מסובכים להכנה, גם ילדים יכולים להכין אותם! את הסרטון שמדגים איך מכינים כוכב תלת מימדי מנייר בקלות תוך דקה וחצי אפשר לראות פה. מלבד גרלנדת כוכבים, אפשר גם לתלות אותם כמובייל או איך שרוצים. בקיצור, תשתוללו 🙂 ניתן להוריד את הקובץ להדפסה כאן, הוא כולל הוראות הכנה מפורטות.

פרינטבל קישוט ליום העצמאות1

חכו, יש עוד הפתעות! חוץ מהכוכבים הכנתי גם פרינטבל של מיתוג יום העצמאות בכחול, תכלת ולבן שיכול להתאים להמון שימושים שונים.

פרינטבל קישוט ליום העצמאות 3

בקובץ הזה יש שני עמודים: אחד כולל חמישה פסים מעוצבים עם כל מיני פאטרנים ובמרכזם עיגולים עם כיתובים שונים. הם יכולים לשמש לקישוט בקבוקי שתייה, כוסות, חטיפים ובעצם כל מה שרק עולה בדמיונכם.

פרינטבל קישוט ליום העצמאות

אפילו כצמידי יום העצמאות לילדים.

צמידים ליום העצמאות

בעמוד השני יש עיגולים בתשעה עיצובים שונים, שיכולים לשמש כתגיות למיתוג על פריטים אחרים בשולחן האוכל. אפשר למשל, להשתמש בהם כטופרים לקאפקייקס או כקישוט חגיגי למטבעות השוקולד המוכרים.

מטבעות שוקולד ליום העצמאות

אחרון חביב (להפעם), זה קובץ פרינטבל להכנת קופסאת הפתעות מיוחדת ליום העצמאות. אפשר להכין את הקופסא עם הילדים או להכין מראש ולמלא אותה בכל מיני קשקושים כיפים. אני למשל, מצאתי בלוינסקי בלונים כחולים ולבנים עם דגל ישראל וטבעות מגן דויד מאירות. אה! ויש גם ארבעה עיצובים שונים של דיגלונים קטנים. מוסיפים קיסם ומשתמשים לקישוט שולחן האוכל.

פרינטבל קישוט ליום העצמאות 4

אפשרות אחרת היא להפתיע את הילדים עם משחקים של פעם: חמש אבנים, גומי, גירים (למשחק קלאס, ים יבשה, או סתם לצייר על המדרכות) או כל משחק אחר. אם שכחתם בעצמכם איך משחקים, אפשר למצוא את הוראות המשחק ברשת ולהדפיס אותן לילדים.

פרינטבל קישוטים ליום העצמאות

ולפני שמסיימים עוד משהו ממש כיפי. תראו את התמונה הזו ששלחה לי לקוחה בשם ניקול מארה"ב ביחד עם פידבק נהדר וחמישה כוכבים: Couldn't find a monochrome mobile anywhere and found this fantastic and quick delivery option! Prints are great!

מובייל כוכבים לחדר תינוקות בשחור לבן

נורא כיף לי לקבל תמונות של היצירות המוגמרות, וכדי לעודד אתכם לעשות זאת יותר אני רוצה לשלוח פרינטבל מתנה לכל מי שישאיר בחנות REVIEW עם תמונה. אז אני אשמח לשמוע ממכם רעיונות – איזה פרינטבל הייתם רוצים לקבל מתנה?

★ חג עצמאות שמח! ★

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *