חנוכה מואר בנאון

לא מזמן פנו אלי מ – XNET כדי שאכין להם כתבת DIY לחנוכה. הכנתי הדרכה שכוללת כמה רעיונות לקישוטים לחנוכה, כולל סביבוני נייר תלת מימדים מקסימים (ושונים מהסביבונים הקודמים שהכנתי). אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה עם ההדרכה המלאה כאן. אם אתם רוצים להוריד את השרטוט של הסביבונים והכוכבים שהכנתי במיוחד להדרכה זו – לחצו כאן.

בנוסף, הכנתי מוצר חדש שכבר מזמן זממתי עליו ואני מתכננת ליצור עוד הרבה כאלו. מדובר בדפים דיגטלים. בדומה לדפי הקארדסטוק אלו דפים עם דוגמאות משגעות שאפשר להדפיס ולהשתמש בהם ליצירות שונות ומגוונות, כמו כרטיסי ברכה, אלבומים, קיפולי נייר, הזמנות, מעטפות… בקיצור כל מה שאפשר להכין עם נייר וזה המון. ההשראה לדפים האלו הגיעה מאורות הנאון, מה שמתאים במיוחד לאווירת חג החנוכה. את הקבצים של דפי הניאון הדיגיטלים ניתן לרכוש ולהוריד כאן.

יצרתי את הקבצים אחרי שלקטתי ברשת שלל תמונות להשראה עם מוטיבים של צבעי ניאון ואורות נאון. את הכול ריכזתי בלוח פינטרסט מלא כל טוב. מוזמנים לבקר אותי גם כאן. הכנתם את אחד הקישוטים מההדרכה? אל תהיו כאלו, תספרו לי! או יותר טוב, תשלחו תמונות! זה ממש מסקרן אותי ואני תמיד שמחה לראות את התוצאות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *