אודות

מי אני?
אני דנה, מעצבת, יוצרת, ופה גם כותבת. אשתו של החבר הכי טוב שלי. עצמאי, אוטודידקט שהקים עסק מצליח בשתי ידיו. אמא של תאומות בנות שמונה, מקסימות ונמרצות. כשהן לא ממיסות אותי לשלולית או מפוצצות אותי מנחת, הן עסוקות בלהוציא אותי מהכלים… אני אוהבת דברים יפים! אני חושבת שעיצוב יפה יכול לשמח אנשים. למדתי עיצוב טקסטיל בשנקר, ועבדתי כמעצבת בכמה מחברות הטקסטיל המוכרות בארץ. יש לי משיכה ל – Patterns, דפוסים ומוטיבים שחוזרים על עצמם. כיום אני נהנית ליצור ולעצב דוגמאות כאלו בעזרת תוכנות גרפיות. את התוצרים תוכלו לראות בחנות האטסי שלי.

אני סקרנית, מתעניינת ולומדת על כל דבר שאני נתקלת בו. בבלוג אני כותבת מניסיוני האישי ואחרי שעות של חיפוש וקריאה, על כל נושא שיכול לעניין חובבי וחובבות עיצוב ויצירה, כמוני. אני מזמינה אתכם להרגיש בבית… לגלוש בין הפוסטים, לקרוא להגיב. חוץ מזה, אל תתביישו ליצור איתי קשר – כאן. שלכם, דנה.

מה זה פיטוטי?
כשחיפשתי שם עבור העסק שלי חשבתי על כך שהאדם מאז ומתמיד הרגיש צורך לקשט את הסביבה שלו, להוסיף צבע ועניין. החיפוש אחר הראשוניות הזו הביא אותי לציורי הקיר ב"ואל קמוניקה", עמק למורדות האלפים במחוז לומברדיה שבאיטליה. העמק ידוע בעיקר בשל ציורי הסלע (פטרוגליפים) שהותירו אחריהם הקמונים, תושבי העמק בתקופה הרומית. הקמונים כינו את ציורי הסלע בשם פיטוטי, כלומר "בובות".